خانه / درباره ما

درباره ما

شرکت مهندسی اندیشه سازان آراد مهر توسط گروهی از متخصصین و سرمایه گذاران با سابقه ایرانی در سال 1385 با ساختاری متفاوت از فضای سنتی، همچنین تخصصی کردن اطلاعات در زمینه علوم نوین IT و سیستم های نظارت تصویری و امنیتی پایه ریزی، و این مجموعه با نام اندیشه سازان آراد مهر  در سال 1392 به ثبت رسید.

این شرکت به همت نیروهای متخصص و جوان با دارا بودن  بخش های تحقیق و اندازی، توسعه ، مشاوره و طراحی، نصب و راه پشتیبانی و نگهداری، قادر به ارائه کلیه نیازهای مشتریان عزیز خود در زمینه تخصص های فوق می باشد.

شرکت آرادمهر با مشتریان عزیز خود رابطه ای دوطرفه وبراساس منافع مشترک پایه ریزی شده،رابطه بلند مدت و مداوم هدف این مجموعه می باشد، مشتریان  این شرکت را مشاوری امین و قابل اعتماد، بازویی توانا در طراحی، پیاده ساری و پشتیبانی و سرمایه گذاری مطمئن در اجرای پروژه های تخصصی سیستمهای حفاظتی و IT می دانند.

شرکت با شعار” علم و کارهدفمند، توانمندی است” وارد صنعت IT  و سیستم نظارت تصویری کشور شده به نظر مجموعه ریشه بسیاری از مشکلات عدم آموزش مناسب می باشد، لذا شرکت در چارت سازمانی خود بخشی به نام آموزش رایگان به مدیران محترم سازمانها و R&D به صورت علمی قرار داده است.

ارسال پاسخ

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


ضروری

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>